TatraMonti hotel, možnosti zábavy, turizmu, a výletov v Poprade a okolí

Vrbov thermal park

V areáli sa nachádza desať  bazénov, z toho sú štyri detské. Teplota vody v bazénoch je od 26°C do 38°CKúpalisko je otvorené celoročne.Termálna minerálna voda má blahodarné účinky na pohybové a nervové ústrojenstvo, dýchací a srdcovocievny systém.

Aqua City (0,7 km)

ekologické stredisko pod Vysokými Tatrami s vodným rajom, termálnymi bazénmi, vitálnym svetom, kryoterapiou, hotelmi Seasons***, Riverside*** a Mountain View****, luxusnou reštauráciou, barmi a kongresovými priestormi..


Golf Resort Veľká Lomnica

K dispozícii je 27-jamkové ihrisko (3 kombinácie ihrísk - Taylor & Braid, Taylor & Vardon, Braid & Vardon), kryté odpalisko, chipping area, putting green, golfová akadémia a golfový simulátor; samozrejmosťou je požičovňa golfovej výstroje, golfová škola, individuálne tréningové hodiny.

TATRY Card

Regionálna karta TATRY Card je kľúčom k Vašim novým zážitkom v Regióne Vysoké Tatry, s ktorou môžete „ochutnať“ a vyskúšať rôzne aktivity, ktoré náš región ponúka.Vybudovaný ekologický aquapark, horské strediská s lanovkami, športové ponuky, kultúra a história otvárajú dvere k atraktívnej možnosti strávenia nevšednej dovolenky.

Fórum Poprad

FORUM POPRAD PRVÉ NÁKUPNÉ CENTRUM V POPRADE V MESTE VZDIALENÉ LEN 700m od hotela TATRAMONTI.OC FÓRUM POPRAD NÁMESTIE SV. EGÍDIA 3290/124 058 01 POPRAD

NOvinky

 • Špeciálna ponuka

  Počas celého roku vám ponúkame akciové pobyty v hoteli TatraMonti v Poprade, špeciálne ceny na ubytovanie a zľavy na nápoje ponúkame nielen naším hosťom ale aj širokej verejnosti a obyvateľom mesta Poprad.

  Celoročné zľavy na ubytovanie

  • Objednajte si dve noci a dostanete zľavu v kaviarni.
  • Ubytujte sa u nás a zahrajte si stolný tenis zadarmo
  • Ubytujte sa u nás a zíkajte 15% zľavy na lístky do:
   1. Aguacity Poprad
   2. Vrbov thermal park
 • POVEDALI O NÁS

  "Boli sme ubytovaní v hoteli TatraMonti, ja a moja celá rodina sme boli s pobytom veľmi spokojní každému odporúčame tento hotel ! "
  "Krásny, čistý hotel príjemný personál a krásna kaviareň so super cenami a vynikajúcou kávou."